Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В Украине появится еще один музыкальный канал

05.09.2007

Вслед за MTV на украинский телевизионный рынок выходит еще один музыкальный канал под названием Smash!TV. В сентябре этого года совместный голландско-украинский проект будет включен в социальный пакет кабельных операторов, сообщает утренняя ежедневная газета 15 минут.

Презентация очередного музыкального формата состоялась в киевском клубе Arena, куда не поленились прийти представители украинского шоу-бизнеса, среди которых российский рэппер Богдан Титомир, украинский певец НеДіля, лидер группы С.К.А.Й. Олег Собчук, группы Gouache, Stereoliza, режиссер Любомир Кобыльчук и другие.

Свою целевую аудиторию в возрасте от 16 до 24 лет канал будет привлекать свежими хитами, трансляцией музыкальных событий из Лондона, Ибицы, Майорки, а также многочисленными интерактивными программами.

На старте проекта звездой эфира станет Катерина Шалаева, вокалистка украинской группы Stereoliza, которая будет вести хит-парад лучших клипов. Остальных же шесть ви-джеев Smash!TV выбрали по результатам голосования на сайте телеканала.

Как сообщалось ранее, в субботу, 25 августа, в 6 утра начал свое вещание телеканал MTV Ukraine.

На фото Катерина Шалаева: music.com.ua • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine