Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Киноакадемия пытается запретить продажу "Оскаров" Мэри Пикфорд

03.09.2007

Американская Киноакадемия пытается через суд запретить продажу двух "Оскаров", которые когда-то были вручены звезде немого кино Мэри Пикфорд (Mary Pickford), сообщает AP.

Как стало известно в субботу, юристы Киноакадемии подали 30 августа иск в один из американских судов, в котором потребовали запретить наследникам кинозвезды, выставлять "Оскары" в открытую продажу. В иске указано, что нынешние владельцы наград Пикфорд в июле 2007 года связались с Киноакадемией и предложили выкупить "Оскары". Каждую из наград они оценили в 500 тысяч долларов. Они также пытаются продать "Оскара", принадлежавшего бывшему мужу Пикфорд - Чарли "Бадди" Роджерсу (Charles "Buddy" Rogers), который получил почетную награду Киноакадемии в 1986 году.

С 1950 года, говорится в судебном иске, Киноакадемия подписывает специальное соглашение с номинантами на награды. В документе указывается, что Академия имеет преимущественное право на покупку любого выставленного на продажу "Оскара" за 10 долларов. Истцы утверждают, что право на покупку "Оскаров" Киноакадемией распространяется и на награды, врученные до 1950 года. Пикфорд получала "Оскар" дважды - в 1929 году ее наградили как лучшую актрису, а в 1970 году ей был вручена почетная награда.

"Нельзя допустить, чтобы "Оскары" свободно продавались, и любой богач мог их купить. Это приведет к обесцениванию награды", - заявили адвокаты, представляющие интересы Киноакадемии в этом иске. "Тем более нельзя допустить такой ситуации с наградами Мэри Пикфорд - актрисы, которая стояла у истоков премии", - подчеркнули они.

Мэри Пикфорд с "Оскаром" за лучшую роль. Фото с сайта: www.marypickford.com • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine