Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Телеканал "Россия" променял рекламу на детские передачи

30.08.2007

В сентябре телеканал "Россия" отдаcт под детское вещание несколько часов своего дневного эфира. Это приведет к 8-процентному сокращению объемов рекламы на канале и подорожанию телерекламы, пишет газета "Коммерсант".

Телеканал сообщил, что с сентября временной отрезок с часу дня до половины пятого по будням и с половины четвертого до половины шестого по субботам будет отдан под детские программы, которые будет вещать детско-юношеский канал "Бибигон". Размещение рекламы в детских программах ограничено: она допускается лишь в начале и в конце передачи, а сам блок не должен превышать 1-3 минут.

В компании "Видео Интернешнл", которая занимается продажей рекламы на "России", считают, что эти программы будут набирать на 20 процентов меньше рейтингов по основной аудитории телеканала. Поэтому она предлагает рекламодателям перенести уже закупленное на "России" время в ее региональный эфир или на другие каналы. При этом на всех федеральных каналах рекламные блоки до конца 2007 года уже распроданы.

В 2006 году рекламные сборы телеканала "Россия" составили 486 миллионов долларов, что составляет 15,3 процента от всего телерекламного рынка. Если объем рекламы на канале сократится на 8 процентов, что канал не получит в сентябре-декабре около 14 миллионов долларов выручки.

Скриншот сайта телеканала "Россия" • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine