Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

До 20 вересня біля столичних шкіл замінять дорожні знаки та перевірять справність світлофорів

27.08.2007

До 20 вересня біля столичних шкіл замінять дорожні знаки, поновлять розмітку та перевірять справність світлофорів, повідомляє ”Радіо Київ” 98 FM.

Такі заходи проведуть в рамках рейду «Увага! Діти на дорозі!»

«1 вересня майже увесь особовий склад піде до навчальних закладів, щоб традиційно на лінійці нагадати безпосередньо дітям про правила дорожнього руху. Також ми плануємо у деяких київських школах провести посвячення в юні інспектори руху першокласників. У нас є наші помічники – юні інспектори руху, вони працюють в навчальних закладах, вихователям вручають правила дорожнього руху, які потім пропагують серед своїх однолітків», - сказав старший інспектор з особливих доручень відділення організації профілактичної роботи ДАІ Києва Олександр Ковалевський.

Також співробітники ДАІ проведуть бесіди з першокласниками та їхніми батьками про поведінку на дорозі. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine