Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Лидер австралийских лейбористов извинился за посещение стрип-клуба

21.08.2007

Лидер лейбористской партии Австралии, находящейся сейчас в оппозиции, извинился за посещение стрип-клуба в Нью-Йорке в то время, когда он представлял свою страну в ООН.

Кевин Радд сходил в клуб Scores на Манхэттене в сентябре 2003 года, когда он приехал в штаб-квартиру ООН в Нью-Йорке в качестве представителя австралийского правительства.

Радд опубликовал официальное заявление с извинением за оскорбление, которое его поступок четырехлетней давности мог кому-либо нанести, сообщает ВВС.

Согласно опросам общественного мнения, лейбористская партия имеет много сторонников среди австралийских избирателей. Парламентские выборы должны пройти там в этом году.

Многие австралийцы удивлены тем, что Кевин Радд вообще пошел в стрип-клуб. У него репутация правоверного христианина, интеллектуала и любителя книг.

Более того, по словам популярной бульварной газеты Sunday Telegraph, Кевина Радда попросили в тот день покинуть помещение клуба Scores, поскольку он вел себя неподобающим образом.

В своем заявлении Радд подтверждает факт посещения клуба, но говорит, что больше ничего не помнит, поскольку был сильно пьян. По словам Радда, он тогда же рассказал обо всем жене.

Кевин Радд стал лидером лейбористской партии в декабре прошлого года; его популярность среди избирателей очень высока. Пока не ясно, как история со стрип-клубом повлияет на шансы Радда стать премьер-министром. Некоторые эксперты полагают, что они могут увеличиться. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine