Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Американский сенатор снялся в фильме про Бэтмана

20.08.2007

Патрик Лихи (Patrick Leahy), глава юридического комитета Сената США, принял участие в съемках фильма "Темный рыцарь", продолжения картины "Бэтман. Начало". Об этом в воскресенье сообщает Associated Press.

"Я буду не в трико", - пошутил политик, много лет являющийся поклонником серии про Бэтмана. Он отметил, что играет роль "благородного джентльмена", и добавил, что его эпизод "довольно напряженный" и "очень интересный".

Сцена, в которой занят Лихи, была отснята летом, помимо сенатора в ней задействованы Бэтман (Кристиан Бейл), Джокер (Хит Леджер) и Альфред Пенниворт (Майкл Кейн). Фильм выйдет на экраны летом 2008 года.

Патрик Лихи уже сыграл две небольшие роли в предыдущих фильмах серии. Он также озвучивал мультфильмы про Бэтмана и написал предисловие к соответствующей книге. По словам политика, заработанные на съемках деньги он пожертвует детской библиотеке в Монпелье, где юному Лихи впервые выдали читательский абонемент.

Патрик Лихи. Фото с официального сайта • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine