Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Премія Кабінету Міністрів України буде присуджуватись за кінематографічні твори для дітей та юнацтва.

10.08.2007

З 1 січня 2008 року Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки (10 тис. гривень) буде присуджуватись також і за кінематографічні твори для дітей та юнацтва. Утворення нової четвертої номінації „Кінотвори для дітей та юнацтва” у складі Премії затверджене постановою Уряду від 1 серпня ц.р. № 984.

Премію імені Лесі Українки було засновано як літературну у 1971 році, коли відзначалося 100-річчя з дня народження видатної української письменниці. До 2003 року нею щорічно відзначався кращий високохудожній твір для дітей. У 2004 році, постановою Уряду від 14 січня 2004 р. N 32, було затверджено нове „Положення про Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва”.

Відповідно до нового положення, премія присуджується щороку до дня народження Лесі Українки – 25 лютого за твори, які сприяють вихованню підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Премія присуджується у номінаціях: літературні твори для дітей та юнацтва, художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва, театральні вистави для дітей та юнацтва. Відтепер відзначатимуться й кінотвори для дітей та юнацтва.

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані чи оприлюднені у завершеному вигляді протягом останніх трьох років. Для конкурсного відбору творів на здобуття Премії та визначення її лауреатів на громадських засадах утворюється Комітет з присудження Премії.

В останні роки лауреатами головної „дитячої” премії ставали Євген Білоусов за повість-казку „Тарасове перо”, Юрій Ярмиш за книжки „Дванадцятиголовий дракончик” та „Казка стукає у двері”, творчий колектив Донецького обласного театру ляльок за виставу „Ніч на Івана Купала” і художник Микола Пшінка за художнє оформлення книжок “Олімп. Книга І” та “Європа. Книга ІІ”.

Запровадження нової номінації „Кінотвори для дітей та юнацтва” стимулюватиме випуск нових художніх, анімаційних фільмів для юного глядача. Таким чином відзначитимуться творчі здобутки українських режисерів, акторів, сценаристів й інших працівників кіногалузі, які присвятили себе благородній справі – вихованню юного покоління нашої держави. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine