Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Київська влада оголосила війну ігровим автоматам

07.08.2007

За інформацією газети «Вечірній Київ» сьогодні столична влада розпочне тотальні перевірки несанкціонованих ігрових автоматів, розташованих біля міських шкіл, дитячих садків, лікарень та інших об'єктів суспільно-громадського значення.

Про це на зустрічі з представниками районних адміністрацій, заявив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс. «Наразі дуже багато ігрових автоматів облаштовано біля навчальних закладів, тому до 1 вересня ми повинні їх ліквідувати. До перевірок будуть залучені представники правоохоронних органів, податківці, засоби масової інформації. Відповідальною за перевірки ігрових залів призначено заступника голови Київської міськдержадміністрації Людмилу Денисюк», – зауважив пан Басс.

Так, відповідно до доручення Київського міського голови Леоніда Черновецького, до початку нового навчального року в столиці повинні прибрати незаконно встановлені ігрові автомати біля міських шкіл, дитсадків, поліклінік, аптек, житлових будинків тощо. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine