Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Студия Disney перенесет на экран "Опасную книгу для мальчиков"

06.08.2007

Права на экранизацию детского бестселлера "Опасная книга для мальчиков" ("The Dangerous Book for Boys"), написанного братьями Конном и Хэлом Иггульденами (Conn and Hal Iggulden), выкупила студия Disney. Продюсировать проект будет Скотт Рудин (Scott Rudin), голливудский эксперт по фильмам, имеющим литературный первоисточник, сообщает The Hollywood Reporter.

"Опасная книга " - это собрание разнообразных советов для мальчиков от "8 до 80 лет". В ней авторы учат читателей, как строить дома на дереве, бросать камешки, разговаривать с девочками, а заодно в простой форме сообщают сведения о великих сражениях, правилах игры в покер, устройстве Солнечной системы. Книга была бестселлером в Великобритании в 2006 году, а ее американское издание 2007 года уступило по популярности только последнему роману о Гарри Поттере.

Скотт Рудин известен как продюсер таких экранизаций, как "Клуб первых жен" (роман Оливии Голдсмит), "Сонная лощина" (повесть Вашингтона Ирвинга), "Часы" (роман Майкла Каннингема), "Степфордские жены" (роман Айры Левина), "Маньчжурский кандидат" (роман Ричарда Кондона), "Лемони Сникет" (детские повести Дэниела Хэндлера).

Скриншот промо-сайта книги "The Dangerous Book for Boys" • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine