Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Дніпропетровські підлітки за ради розваги знімали вбивства людей на відео

26.07.2007

Троє жителів Дніпропетровська, яких затримали за підозрою у вчиненні серії вбивств, зізналися у скоєнні 19 злочинів.

Як повідомив на прес-конференції в Києві заступник міністра внутрішніх справ України Микола Куп’янський, вбивства скоювалися починаючи з 24 червня цього року на території Запорізької та Дніпропетровської областей.

За його словами, серед жертв вбивць були люди різного віку та різного соціального рівня, починаючи від молоді закінчуючи пенсіонерами, працюючі й непрацюючі, без певного місця проживання. „Їх не цікавив ні вік, ні соціальний статус”, - додав Куп’янський.

За словами заступника міністра внутрішніх справ, попередньо встановлено, що окремі вбивства скоювалися спонтанно, жертвам металевими прутами розбивали голови до такого стану, що їх складно було впізнати.

Куп’янський також зазначив, що всі затримані колись навчалися в одному класі однієї зі шкіл міста. Один з них працював в охоронній структурі, двоє інших - безробітні.

Щодо мотивів злочинів Куп’янський зазначив: „Досить важко сказати щось про мотиви. Вбивства були схожі більше на забаву чи полювання”.

При цьому він додав, що в окремих випадках метою вчинення злочину було взяти гроші чи якісь цінні речі, наприклад, іноді мобільні телефони після вбивства злочинці просто викидали.

“В окремих випадках вони записували на відео те, що скоювали”, - повідомив Куп’янський.

Водночас, продовжуючи тему мотивації злочину, Куп’янський зауважив, що всі затримані - з нормальних сімей, „їх батьки досить не бідні, поважні люди”.


За словами заступника міністра, щодня над розкриттям серії вбивств працювало близько 2 тисяч співробітників правоохоронних органів. При цьому, додав Куп’янський, вони перевіряли також осіб, які були раніше судимі і могли бути причетними до вчинення цих злочинів.

За словами Куп’янського, наразі затримані перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine