Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

"Хроники Сары Коннор" изменят из-за вирджинского стрелка

24.07.2007

Создатели телевизионного сериала "Хроники Сары Коннор", который должен стать связующим звеном между второй и третьей частями полнометражного фильма "Терминатор", намерены переснять эпизоды, в которых показано нападение киборга-убийцы на школу, в которой учится 15-летний Джон Коннор.

Как сообщает BBC News, такое решение было принято продюсерами, полагающими, что после драматических событий в Вирджинском политехническом институте, где 23-летний выходец из Южной Кореи Чо Сын Хи расстрелял студентов и преподавателей, демонстрация похожей сцены по национальным телеканалам неуместна.

По их утверждению, материал был снят еще до событий 16 апреля 2007 года, но уже на следующий день после массового убийства стал обсуждаться вопрос о необходимости внести изменения в сериал.
Напомним, что режиссером сериала является Дэвид Наттер (David Nutter), Сару Коннор играет актриса Лена Хэди, а ее сына Джона Коннора - Томас Деккер. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine