Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Геть з телебачення рекламний тероризм! Віддайте «ПРАВО ПУЛЬТА»!

23.07.2007

Сьогодні 23.07.2007 року Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» звернулась до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації та Кабінету Міністрів України із пропозицією внесення змін до чинного законодавства України, покликаного регулювати процес розповсюдження реклами на телебаченні.

Організація переконана, що спосіб розміщення реклами на телебаченні, якою зазвичай переривають показ художніх фільмів або телепередач у їх найбільш кульмінаційні моменти, є не коректним по відношенню до споживачів – телеглядачів, оскільки телеканали не надають повну та достовірну інформацію про тривалість рекламних блоків. Телеглядачі вважають, що агресивне примушування громадян до засвоєння не всім потрібної рекламної інформації подібне до того, як у застійні радянські часи, продавався дефіцитний шампунь з обов’язковим придбанням лотерейного квитка. Такий не властивий для постіндустріального суспільства диктат виробників та розповсюджувачів медіапродуктів, на погляд громадськості, є небезпечним атавізмом, здатним підміняти основи демократичного суспільства, зорієнтованого не тільки на задоволення потреб населення, а й на свободу вибору.

Телеглядацька асоціація батьків України наполягає на неприпустимості агресивного використання психічних особливостей людини при розповсюдженні реклами, яке викривляє сутність її поняття. Зокрема, мова йде про експлуатацію телерадіоорганізаціями цікавості глядачів до сюжету фільму або телепередачі та природного небажання перемикати телеканал в моменти показу рекламних блоків через страх особи пропустити продовження фільму або телепередачі та втратити розуміння сюжетної лінії. Така подача рекламних блоків телеканалами чинить шалений тиск на право вибору («право пульта») споживачів-телеглядачів.

З метою припинення рекламного тероризму на телебаченні, Телеглядацька асоціація батьків України пропонує терміново юридично закріпити норми, які б зобов’язали телеканали не декларативно, а по-справжньому поважати інтереси телеглядачів (джерела їх рейтингів), та запровадити обов’язкове супроводження телевізійних рекламних блоків зворотнім хронометражем з метою надання громадянину повної інформації про загальну тривалість паузи між частинами фільму або телепередачі, що були перервані.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine