Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Караоке улучшает состояние пациентов с психическими отклонениями

10.07.2007

Группа исследователей из госпиталя Карлоса Айи в городе Малага (юг Испании) провела исследование, в результате которого оказалось, что популярное во всем мире караоке полезно для пациентов с психическими отклонениями.

Во время эксперимента сотрудники отделения для тяжелобольных проводили раз в неделю для них программу караоке. И заметили, что к новому развлечению довольно быстро пристрастились все 42 пациента, которые пребывают под наблюдением. Из них 60% стали посещать клуб караоке на постоянной основе, а более 81% заявили, что им очень нравится такое времяпровождение.

Оказалось также, что попытки пациентов исполнить известную песню в одиночку, а потом при поддержке всего зала, помогают обрести уверенность в себе, справиться с приступами губительного для таких людей душевного волнения и меньше выкуривать сигарет.

Исследователи сделали выводы, что даже попытки подпевать из зала стимулируют развитие когнитивных способностей человека, что позволяет лицам с психическими отклонениями лучше запоминать, слушать и концентрировать внимание. Под воздействием караоке пациенты отвлекаются, расслабляются, реже испытывают приступы острой тревоги и лучше спят.

По материалам Вести • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine