Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Киев изгоняет арендаторов из детсадов

09.07.2007

Столичная власть ведет масштабную работу по возвращению профиля помещениям дошкольных учебных заведений, которые раньше сдавались в аренду и использовались не по назначению. Об этом сообщил заместитель начальника головы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Виталий Журавский.

Как сообщили в пресс-службе КГГА, лишь за 2006-2007 учебный год восстановили свою работу около 100 групп детских садов, благодаря чему удалось увеличить количество мест в них на 2 тысячи.

По словам Журавского, к началу следующего учебного года (2007-2008 года) планируется освободить от арендаторов помещения 185 групп, а это около 3,7 тысячи мест. "В целом, за время работы новой власти, мы освободили от арендаторов столько помещений, что это было бы равнозначно 13 новым детским садикам, рассчитанным на 14 групп. Это очень весомый шаг, ведь благодаря возвращению профиля детским заведениям, мы сможем дополнительно обеспечить местами в детских садах свыше 5 тысяч маленьких киевлян", - рассказал Журавский.

Также он отметил, что с апреля 2006 года ни одного распоряжения о ликвидации дошкольных и общеобразовательных учебных заведений подписано не было. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine