Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Игру-головоломку изымут из продаж за оскорбительное обращение к геймерам

03.07.2007

Компания Ubisoft приняла решение отозвать из магазинов игру-головоломку Mind Quiz для портативных консолей Nintendo DS, сообщает BBC News.

Неудачное прохождение одного из этапов игры приводило к тому, что консоль оскорбительно обращалась к геймеру. Пользователи, чьи результаты были не достаточно высокими, награждались эпитетом Super Spastic, что можно перевести как "полный паралитик".

На игру пожаловалась жительница Ирландии по имени Николя. Она сообщила BBC, что взяла с собой Nintendo DS и Mind Quiz в родильный дом, чтобы скоротать время в ожидании рождения сына. "Мне кажется, абсолютно дико, что такие слова используются для описания кого-то, кто не достиг хороших результатов в игре", - заявила женщина. Также Николя сообщила, что около полугода назад потеряла своего первого ребенка, больного церебральным параличом.

Игра Mind Quiz поступила в продажу в марте 2007 года. По заявлению разработчиков, она предназначалась для детей от трех лет.

Представители компании-издателя Ubisoft извинились перед всеми, кого игра могла оскорбить, и пообещали прекратить продажи Mind Quiz.

Изображение с сайта: aussie-nintendo.com • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine