Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Американцы назвали лучший фильм всех времен

22.06.2007

Американский институт кинематографии вновь назвал ленту 1941 года "Гражданин Кейн" Орсона Уэллса "лучшим фильмом всех времен и народов". На втором месте "Крестный отец" Фрэнсиса Форда Кополлы, "бронза" - у "Касабланки".

В 1998 году эта организация уже отдавала картине, вышедшей на экраны в 1941 году, пальму первенства среди 100 лучших фильмов на планете.

Самые стремительные скачки вверх совершили ленты "Бешеный бык" (1980 года) Мартина Скорсезе - с 28-го на четвертое место и "Головокружение" (1958 года) Альфреда Хичкока - с 61-го на девятое. Пятую позицию занял фильм "Поющие под дождем" (1952 года).

Далее в десятке следуют: "Унесенные ветром", "Лоуренс Аравийский", "Список Шиндлера" и "Волшебник страны Оз".

Сотня киношедевров определилась в ходе голосования, в котором приняли участие 1,5 тысячи режиссеров, актеров, сценаристов и критиков Голливуда. Изначально им был предложен список из 400 фильмов.

Из картин, созданных за последнее десятилетие, в сотню вошли лишь четыре: "Властелин колец: Братство кольца", который занял 50-е место, "Спасение рядового Райана" - 71-е место, "Титаник", занявший 83-ю позицию, и "Шестое чувство", оказавшийся на 89-й строчке. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine