Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Британцы защитят детей от интернета с помощью дополнения для Firefox

20.06.2007

Британская компания Glaxstar создала дополнение для браузера Firefox, позволяющее родителям оградить своих детей от просмотра не предназначенных для ранимой детской психики веб-сайтов, сообщает CNET News.

Модуль Glubble по сути является заранее составленным списком безопасных для детей сайтов, который родители могут дополнять новыми ресурсами. Дополнение сохраняет персональные настройки для каждого пользователя, а для доступа к интернету необходимо ввести пароль, который задается родителями в конфигурации модуля.

Все сайты, которые отсутствуют в списке, отфильтровываются программой и не отображаются. Изменения коснулись даже встроенной функции поиска от Google - поиск осуществляется только по проверенным ресурсам.

Дополнение распространяется бесплатно, но пока доступна только бета-версия модуля. Разработчики надеются, что скачавшие дополнение пользователи помогут улучшить программу и сообщат об ошибках.

Разработчики заявили, что аналогов их программе на данный момент не существует, поскольку все существующие программы фильтрации контента определяют степень опасности сайта по наличию на странице тех или иных слов либо по базе данных сайтов. Также последняя версия Firefox не поддерживает систему доступа к интернету, встроенную в Windows Vista, что позволяет детям просматривать любые сайты в этом браузере, независимо от степени их опасности.

Основатель портала Safekids.com Ларри Магид считает, что подобный модуль поможет оградить только детей самого младшего возраста, так как более-менее разбирающийся в компьютерах ребенок 10-12 лет может запустить другой браузер и таким образом обойти защиту модуля. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine