Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Юных геймеров будут штрафовать за покупку жестоких игр

06.06.2006
Первого июня 2006 года губернатор штата Миннесота Тим Пауленти подписал закон, предписывающий штрафовать всех несовершеннолетних граждан, купивших игры, содержащие сцены насилия и жестокости

Согласно новому закону, любой несовершеннолетний геймер, купивший игру с рейтингом M (Mature - совершеннолетним) или AO (Adults Only - только для взрослых) по системе ESRB должен будет выплатить штраф в 25 долларов и не получит свою покупку.

Кроме того, закон предписывает распространителям игр снабжать игровые магазины рекламными плакатами, уведомляющими о вступлении закона в силу и о штрафе за его нарушение.

Данный закон стал первым, налагающим штраф на покупателя игры, а не на продавца.

Безусловно, власти штата Миннесота, да и всего мира, будут внимательно следить за результатами действия этого закона.

Однако уже сейчас представители игровой индустрии называют закон нарушающим первую поправку конституции США и требуют его пересмотра или полной отмены.


По материалам Lenta.ru

Корреспондент.net


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine