Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Проведення телемарафону “Даймо дитині шанс”

14.06.2007

Сьогодні 14 червня 2007 року в ефірі телеканалу “ 5 канал” з 18.20 до 21.00 буде проведено телемарафон “Даймо дитині шанс”

Мета телемарафону: збір коштів на капітальний ремонт столичного приймальника-розподільника для неповнолітніх. Обговорення питання щодо спільних дій держави та громадськості у подоланні дитячої безпритульності, жебрацтва, дитячої проституції та торгівлі дітьми.

Сьогодні однією з головних соціальних проблем суспільства є дитяча безпритульність. З кожним роком все більше дітей потрапляє на вулицю, що призводить до тяжких, а іноді й трагічних наслідків.

Ще у 1935 році створений приймальник-розподільник для неповнолітніх в м. Києві, який до теперішнього часу утримує дітей, що бродяжать та жебракують. За останні роки їх кількість не зменшилась. За статистикою з 2000 року в приймальнику утримувалось 5276 дітей.

Багато підлітків з України з тих чи інших причин потрапляє в країни ближнього зарубіжжя. За останні роки сотні дітей українців повернено з Москви, Санкт-Петербургу, Владивостока, Петрозаводська, Тули, Архангельська та ін. Разом з тим повернені до місця проживання діти громадяни Росії, Білорусії, Молдови, Таджикистану, Казахстану, Узбекистану.

За минулий рік вдалося розшукати та повернути додому 328 дітей.

Колектив установи не лише встановлює місце проживання, розшукує батьків або опікунів, але й робить все можливе, щоб діти в повній мірі відчули турботу держави, проводить виховну та профілактичну роботу, спрямовану на виявлення позитивних рис характеру та вибору вірного шляху у житті. Кожній дитині тут надали притулок, пролікували та віддали частинку свого душевного тепла.

На даний час виникла нагальна потреба в проведенні капітального ремонту. Останній капітальний ремонт приймальника-розподільника проводився у 1953 році.

Звертаємося до Вас, якщо небайдужа доля безпритульних дітей: зробіть свій посильний внесок у подолання дитячої безпритульності, перерахувавши кошти на рахунок Київського приймальника-розподільника для неповнолітніх.

Розрахунковий рахунок: 35226010000181; Банк Головного управління державного казначейства України у м. Києві; МФО 820019; код 08805453.
Установа - отримувач: Приймальник-розподільник для неповнолітніх ГУМВС України в м. Києві; Призначення платежу: благодійна допомога.


Ваша допомога дітям приймальника – розподільника для неповнолітніх – це прояв доброти, милосердя та турботи про майбутнє нашої держави.

Нехай добро, зроблене Вами повернеться Вам сторицею!

P.S.
Представники Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» вже приєднались до сьогоднішнього телемарафону, здійснивши добровільні пожертвування на благородну мету організаторів мироприємства.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine