Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Верховна Рада ухвалила низку законів щодо посилення відповідальності за злочини проти сім'ї та дітей

06.06.2007

Сьогодні Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект закону про внесення змін до статей 155,156 Кримінального Кодексу України щодо розбещення неповнолітніх.

Законопроект (реєстр. №3215) розроблено з метою приведення норм Кримінального кодексу України у відповідність із Законом "Про охорону дитинства" та Сімейним кодексом України.
Проект спрямовано на уточнення кола осіб, які є суб’єктами такого злочину, що в подальшому допоможе більш повно та ефективно захищати та відновлювати права дітей, що порушені під час скоєння злочину, передбаченого ст. 155, 156 Кримінального кодексу України.

Так, пропонується у ч. 2 ст. 155 КК замість кваліфікуючої ознаки – "вчинення батьком, матір’ю, особою, що їх замінює" – передбачити кваліфікуючу ознаку "вчинення батьком, матір’ю, опікуном чи піклувальником, іншим членом сім'ї, а також працівником виховної, освітньої, лікувальної або іншої установи, зобов’язаним здійснювати виховання потерпілого або піклуватися про нього".

На сьогоднішньому засіданні Верховної Ради також було прийнято за основу проект закону про внесення змін до статей 304 та 323 Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти сім'ї та дітей).

Законопроект (реєстр. №3236) спрямований на посилення відповідальності за злочини проти сім’ї та дітей.
Пропонується внести зміни і доповнення до ст. ст. 304 і 323 КК України, передбачивши в них нові кваліфікуючі ознаки відповідних складів злочинів та уточнивши коло спеціальних суб’єктів злочинів. А саме: вчинення злочинів батьком, матір’ю, опікуном чи піклувальником, іншим членом сім'ї, а також працівником виховної, освітньої, лікувальної або іншої установи, зобов’язаним здійснювати виховання потерпілого або піклуватися про нього.

По матеріалам сайту Верховної Ради України


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine