Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Психічний розвиток дитини під загрозою!

06.06.2007

Сьогодні Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» спільно із видавництвом «Шкільний світ» (до складу якого входить низка науково-орієнтованих видань в галузі педагогіки та психології) звернулись до Президента України та Прем’єр-міністра України з приводу неурегульованості питання по розповсюдженню телепередач та комп’ютерних ігор.

Таке звернення спричинене тим, що чиновники продовжують ховати очі та замість науково-обґрунтованих прагнень громадян захистити процеси виховання підростаючого покоління сором’язливо відмовчуються, створюючи таким чином, небезпечні умови для подальшої розбудови нашої держави на засадах збереження історичних та культурних надбань України.

Тільки активні скоординовані дії зможуть продемонструвати чиновникам і комерсантам нашу непокору чужим для українців духовним та культурним цінностям і, зрештою, сприяти тому, щоб гуманітарна політика держави відповідала справжнім потребам народу.

Знаємо напевне, що підпис на вкрай потрібних дітям країни Указі Президента або Постанові Уряду не буде потребувати великих зусиль, але стане вчинком, який дієво захищає народ, та буде істотним кроком на шляху демократизації нашого суспільства.

ЛІТНІ КАНІКУЛИ — ЧАС ДІЯТИ, А НЕ ЧЕКАТИ!


ЗВЕРНЕННЯ


Президенту України
Прем’єр-міністру України


Народ України завжди прагнув бути частиною товариства країн високорозвиненої демократії. Своє справедливе бажання стати рівними серед перших ми делегуємо владі та народним обранцям.

Ми переконані, що для подолання кризи в гуманітарній сфері необхідно поліпшити правовий клімат в Україні через введення в юридичну площину неврегульованих державою сфер підприємницької діяльності, безконтрольне функціонування яких продовжує знищувати мораль, культуру, індивідуальність української нації та становить величезну загрозу для виховання молоді, громадського спокою, основ національної безпеки.

Зазначені проблеми давно врегульовано в демократичних країнах, їх досліджували фахівці й неодноразово подавали у вигляді конструктивних пропозицій українським чиновникам, які й досі бездіяльні у вирішенні таких ініціатив громадян. У той час як влада мовчить, необмежена кількість телепередач та комп’ютерних ігор з елементами жорстокості, насильства, розпусти завдає величезної шкоди дитячій психіці.

Ми впевнені, що немає байдужих до проблеми, яку піднімає наша організація.

Ми, Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» (ТАБУ), видавництво «Шкільний Світ», журналісти, фахівці в галузі психології, педагогіки, права, звичайні українські родини звертаємося до Президента України та Прем’єр-міністра України з проханням: терміново ухвалити нормативні акти, покликані врегулювати процес поширення та обігу комп’ютерних ігор і телепередач шляхом введення обов’язкової попередньої експертизи та маркування зазначеної продукції потрібною для батьків інформацією про вікові обмеження щодо комп’ютерної гри або телепередачі.

P.S.

Прохання до кожного читача: підтримайте добру ініціативу громадськості, за можливості розмножте ЗВЕРНЕННЯ, підпишіться під ним і направте лист на адресу Президента України Ющенка В. А. (вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220) та Прем’єр-міністра України Януковича В. Ф. (вул. М. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008).

Кожен Ваш лист є важелем, що творить державну політику та історію нашої країни. Також просимо повідомити електронною поштою редакцію газети «Психолог», видавництво «Шкільний світ» (psiholog@1veresnya.com.ua) та Всеукраїнську громадську організацію «Телеглядацька асоціація батьків України» (info@tabu.org.ua) про факт Вашого звернення до влади, щоб ми могли підрахувати загальну кількість звернень громадян.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine