Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В США 125 человек арестованы за просмотр сайта с детской порнографией

20.10.2006

В США арестованы 125 человек, подписавшихся на доступ к интернет-сайту с детской порнографией, в том числе с изображениями младенцев.

Как сообщил журналистам прокурор Кристофер Кристи (Christopher Christie), 14 из задержанных уже предстали перед судом в городе Ньюарке (штат Нью Джерси).

Аресты были произведены в рамках спецоперации, которая началась в штате Нью-Джерси и проводилась еще в 21 штате. Сотрудники правоохранительных органов расследовали деятельность интернет-сайта, который за определенную плату предлагал к просмотру порнографические фотографии и видеосъемку с участием несовершеннолетних.

Как говорится в заявлении прокуратуры, на сайте было размещено предупреждение, что подписка на его услуги является преступлением и те, кто все-таки решится подписаться, должны делать этой с крайней осторожностью. По данным прокуратуры, в числе подписавшихся на сайт более десяти ранее осужденных за развращение малолетних.

По словам Кристи, в скором времени будут проведены новые аресты по этому делу.

Как сообщают местные СМИ, среди задержанных в рамках расследования - бывший лидер детского движения бойскаутов, который также работал спортивным тренером в средней школе.

Прокурор сообщил, что преступный доход подобных сайтов составляет порядка 2 миллиона долларов в месяц. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine