Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

“Вечірня казка” з ведмедиком Дрімкою оновлюється!

04.05.2007

У передачі “Вечірня казка” разом із її ведучим ведмедиком Дрімкою глядачі відтепер навчатимуться правилам, які треба запам’ятати на все життя: правилам дорожньої безпеки.

Хлопчики і дівчатка дізнаються, як поводитись на дорозі, щоб не попасти під авто і не отримати ушкоджень, як чемно і виховано вести себе у багатолюдних місцях.

Ведмедик Дрімка для цього запрошує до своєї програми дійових осіб з мультиплікаційного серіалу “Селестен”.

Герої серіалу, компанія малюків - непосид ,часто не знають, як перейти правильно вулицю, як поводитись в автомобілі чи в автобусі під час руху і у нерухомому транспорті, як реагувати на вогники світлофора, де і як кататися на скейтах чи роликах. У скрутних становищах їм зажди допомагає їхній приятель – Селестен, знавець правил дорожньої безпеки, симпатичний, трохи незграбний ляльковий товстунчик, самовідданий і добрий друг дітлахів.

Селестен та його приятелі обожнюють казки ведмедика Дрімки і готові охоче розповісти глядачам “Вечірньої казки” про свої мультиплікаційні пригоди на дорогах, на вулицях, на тротуарах, під час прогулянок і розваг, щоб навчити хлопчиків і дівчаток безпечній поведінці, вмінню запобігти лиха.

У кожній передачі “Вечірня казка” малята поспілкуються із ведмедиком Дрімкою і подивляться мультфільм “Селестен”, який у цікавій, дохідливій формі розповідає все про дорожню безпеку, яка так необхідна нашим дітям.

Дивіться в ефірі оновлену “Вечірню казку” з 7 травня 2007 року. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine