Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Английский канал просят не показывать фильм о зверствах британцев в Ираке

03.04.2007

Частный британский телеканал Channel 4 может отложить запланированный на четверг, 5 апреля, показ документального фильма об издевательствах британских военных над иракскими пленниками в 2003 году.

По информации The Daily Telegraph, руководство телеканала признает, что показ этого фильма может усугубить ситуацию и испортить переговоры с Ираном, от которого добиваются освобождения 15 британских моряков.

СМИ отмечают, что с требованием отменить показ фильма под названием Каинова печать к каналу обратились родители двоих задержанных Ираном военнослужащих. Между тем, по мнению министерства обороны, фильм может использоваться исламскими экстремистами как инструмент пропаганды. Многочасовые консультации проходили и с представителями МИДа, но однозначное решение Channel 4 еще не вынес.

Канал настаивает, что фильм никак не может спровоцировать развитие конфликта между Ираном и Великобританией. "Мы следим за тем, что происходит в связи с переговорами, но в то же самое время мы считаем, что фильм не может повлиять на ситуацию.

Каинова печать - это документальный фильм, основанный на серьезном исследовании и на событиях, которые широко освещались", заявил представитель частного телеканала.

Напомним, фотографии издевательств британских солдат над иракцами появились в январе 2005 года. На них запечатлены, в частности, раздетые иракцы, симулирующие половые акты, а также солдаты, избивающие связанных арестантов.

Как установил суд, все это происходило в лагере в Басре, где в 2003 году временно содержались арестованные иракцы. Эти события и легли в основу документального фильма, который планирует показать британский телеканал.

Фото: АР • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine