Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В українському телеефірі з’явиться пізнавально-розважальна дитяча програма

07.03.2007

Соціальний проект повинен з’явитися в українському телевізійному ефірі з вересня. Поки що тривають переговори з правовласниками формату дитячої телевізійної програми Sesame Street – некомерційною просвітницькою організацією Sesame Workshop.

Одним із ініціаторів появи в Україні формату всесвітньо відомої дитячої програми виступила «Українська медійна група». «Ми працюємо над розробкою української версії «Вулиці Сезам», – повідомив «Телекритиці» Олег Валуйсков, комерційний директор кінокомпанії «Українська медійна група». – При розробці пілотної версії програми ми зіткнулися з певними труднощами, бо, як виявилося, в Україні є дефіцит інформації про дитячих україномовних поетів. Цей дитячий проект повинен бути насичений музикою, піснями, тексти яких маленькі глядачі змогли би запам’ятати з першого разу. Та потім співати їх у своїх родинах чи серед друзів. Саме тому на дитячих поетів полягає завдання створити такі легкі, веселі, бадьорі, з повчальним змістом тексти пісень, які підкреслювали б мелодійність рідної мови. Це один із важливих аспектів виховання національної свідомості. Тому ми запрошуємо до співпраці поетів, які мають натхнення створити разом із нами цей дитячий формат. Крім того, ми проведемо відповідні соціальні дослідження, адже розуміємо, що програму дивитимуться діти, які живуть в Україні».

«Вулиця Сезам» – це мініатюрний ляльковий театр, в якому кожна лялька навчає дітей – малювати, співати, читати тощо. Виробництво міжнародних версій «Вулиці Сезам» базується на навчальних планах, які відображають освітні й виховні теми для кожної країни. У розробці навчальних планів беруть участь місцеві фахівці в галузі освіти, які й допомагають адаптувати матеріал для дітей дошкільного віку. «Проект некомерційний, однак витратний. Адже не можна з ходу повісити бренд на дитячу програму, а на підтримку з боку держави розраховувати немає підстав. Хоча, з іншого боку, за аналогією з російським «Сезамом», це міг би бути чудовий бізнес-проект, починаючи від популярних пісень і випуском CD-дисків із пізнавально-розвиваючими іграми для дітей і закінчуючи гумористичним напрямком дитячих програм, яких взагалі немає», – коментує перспективи української «Вулиці Сезам» пан Валуйсков.

За інформацією «ТК», першим із українських загальнонаціональних каналів, з якими вела переговори «Українська медійна група», є телеканал «Інтер».
Довідка «ТК»
Виробництво Sesame Street в різних країнах – це унікальні проекти, створені місцевими творчими командами спільно з некомерційною просвітницькою організацією Sesame Workshop. Героїв-ляльок та їхнє середовище створюють з урахуванням культурних особливостей кожної з країн. Для прикладу, в Канаді основний акцент поставлений на мовній специфіці мультикультурної країни; в Китаї найбільше уваги приділяють естетичному вихованню дітей, їх інтересу до мистецтв. У Єгипті герої «Вулиці Сезам» вчать малят гігієни, правильного харчування; у Франції – музики; в Ізраїлі – повазі до батьків та оточення; а в Росії дітям прищеплюють навички здорового способу життя. Традиційно генеральним спонсором програм виступає компанія «Нестле».

До слова, дитяча розважально-пізнавальна програма «Вулиця Сезам» святкує 10-річний ювілей на каналі СТС. В гості до ляльок «Сезаму» часто приходять діти різних національностей, а також діти з особливими потребами – це сприяє появі у маленьких громадян різних соціальних навичок, а заодно допомагає малятам підготуватися до школи.Інна Корнелю
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine