Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Масяня просит убежища в Украине

31.05.2006
Создатель мультяшной хулиганки приезжал в Киев в надежде пристроить мультик

Виктория АРОНОВА / 31.05.2006

В России на Масяню – цензура.
На днях в Киев заглянул «родитель» любимой всеми мультяшной хулиганки Масяни Олег Куваев (между прочим, как две капли воды похожий на свое творение). По словам самого Олега, в Киев он нагрянул с сугубо деловой целью: установить в Украине деловые связи. Если конкретнее, то наладить сотрудничество с каким-либо украинским телеканалом, дабы Масяня смогла легально появляться на наших голубых экранах – ведь масянины поклонники в Украине пока имеют к мультикам лишь интернет - доступ. Кстати, в России на центральные каналы смешной девчонке вообще вход заказан:

Масяню осудила суровая российская цензура и ее могут лицезреть лишь провинциальные зрители. Так что желание Куваева расширить масянины пределы вполне понятно. В случае, если украинские медиа захотят с ним дружить, Олег обязуется перевести мультики на украинский язык и запустить на украинском ТВ ретроспективу «Масяни» за все 5 лет ее существования. И, вполне возможно, Куваев соорудит мультик про оранжевую революцию – сам, говорит, хотел поучаствовать, да не вышло. А теперь хоть как-то приобщится. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine