Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Папиев пообещал увеличить помощь при рождении ребенка

20.02.2007

В следующем году будет увеличен размер одноразовой выплаты матерям при рождении ребенка.

Об этом заявил министр труда и социальной политики Михаил Папиев в прямом эфире телеканала "1+1".

"В следующем году мы планируем повысить эту сумму", - сказал Папиев. Он напомнил, что сейчас одноразовая выплата при рождении ребенка составляет 8,5 тысячи гривен. При этом министр не сообщил, насколько будет увеличена эта выплата.

Вместе с тем Папиев подчеркнул, что в текущем году одноразовая выплата при рождении ребенка будет осуществляться четко по графику. "Я хотел успокоить вас: в текущем году 8,5 тысячи гривен получит каждая семья, в которой родится ребенок", - пообещал Папиев.

Министр также подчеркнул, что одноразовая выплата при рождении ребенка была инициативой государства, и поэтому именно государство обязано было предусмотреть соответствующие средства в государственном бюджете. По его словам, этого не было сделано, а государство в момент принятия этого решения обошлось "небольшой хитростью", переложив эти выплаты на Фонд социального страхования по временной утрате трудоспособности.

Таким образом, подчеркнул Папиев, в прошлом году этот фонд был поставлен на грань банкротства. Министр заявил, что действующее правительство в государственном бюджете на 2007 год предусмотрело соответствующие средства в объеме 3,6 миллиарда гривен.

Напомним, еще в августе 2006 года первый вице-премьер-министр Николай Азаров заявил, что правительство Украины намерено в дальнейшем увеличивать размер денежной помощи при рождения ребенка, однако источники выплат таких пособий будут пересмотрены.

podrobnosti.ua


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine