Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

На Берлинале показали скандальный фильм об Иве Сен-Лоране

15.02.2007

На 57-м Берлинском кинофестивале состоялся показ скандального документального фильма режиссера Оливье Мейру о знаменитом кутюрье Иве Сен-Лоране.

В ленте, созданной еще в 2001 году, но запрещенной судом к показу во Франции, рассказывается о закулисной жизни модельера Ива Сен-Лорана, в которой много нелестных моментов.

Зрители становятся свидетелями того, как модельер постепенно теряет остроту зрения, и все больше зависит от своих помощников. На заднем плане слышны разговоры сотрудников Сен-Лорана, которые позволяют себе весьма нелестные отзывы о своем работодателе.

Далее следуют кадры, на которых бывший любовник Ива Сен-Лорана, заявляет, что кутюрье никогда не избавится от своих внутренних демонов, никогда не станет счастливым. "Он как сомнамбула, которую нельзя будить. Я делаю все, чтобы он оставался в этом трансовом состоянии всегда", - заявил в своем интервью Пьер Берг.

В фильме французского документалиста Оливье Мейру множество подобных моментов, которые выставляют на показ то, что многим почитателям таланта Ива Сен-Лорана может показаться неприятным.

По этой причине лента, не успев выйти на экраны в 2001 году, была запрещена к коммерческому прокату во Франции, а режиссер, известный скандальными проектами об апартеиде и сексуальных меньшинствах, уплатил штраф.

По материалам Телеграф
Фото: АР • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine