Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Зареєстрований ще один законопроект про обмеження реклами алкоголю і тютюну

15.02.2007

13 лютого у Верховній Раді був зареєстрований проект Закону про внесення змін до Закону України «Про рекламу» (щодо переривання трансляції кіно- і телефільмів рекламою та заборони рекламування тютюнових виробів та алкогольних напоїв).

Автор законопроекту – народний депутат, член фракції блоку «Наша Україна» і член Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів Микола Кульчинський. Пан Кульчинський пропонує заборонити переривати рекламою або будь-яким редакційним, авторським чи інформаційним матеріалом (включаючи анонси програм, передач) кіно- і телефільми тривалістю до 70 хвилин (зараз – до 42 хвилин). Також законопроектом пропонується встановити нові положення щодо переривання кіно і телефільмів тривалістю від 70 до 90 хвилин. Передбачається, що такі фільми можуть перериватися один раз, за умови, що тривалість рекламного блоку не може перевищувати 10 хвилин (згідно діючих норм, переривати фільми тривалістю від 70 до 90 хвилин можна удвічі);

Законопроект Миколи Кульчинського містить повну заборону реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг та інших об'єктів права інтелектуальної власності, під якими випускаються алкогольні напої на ТБ. Також пан Кульчинський вважає за необхідне заборонити алкогольне спонсорство на ТБ і обмежити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на перших і останніх сторінках та обкладинках журналів та інших видань.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2006 р. Верховна Рада прийняли в першому читанні законопроект Миколи Томенко і законопроект Бориса Беспалого, які вводять обмеження на рекламу алкоголю і тютюну. Зокрема, пан Безпалий пропонує заборонити рекламу алкоголю і тютюну на ТБ, в друкованих ЗМІ і зовнішній рекламі, пан Томенко – тільки в зовнішній рекламі. Передбачалося, що зміни можуть вступити в илу з 1 січня 2007 р. Однак після одного із засідань робочої групи за участю депутатів Верховної Ради і учасників ринку було прийнято рішення не поспішати з затвердженням законопроектів Миколи Томенко і Бориса Беспалого у другому і третьому читанні і вводити заборону на рекламу алкоголю і тютюну поетапно. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine