Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Вместо игры на диске подросток обнаружил порно

14.01.2007

Американские игроделы продолжают знакомить несовершеннолетних жителей США с шедеврами порноиндустрии. Спустя полгода после курьезного случая, произошедшего с 11-летним Джейкобом Вудсом (Jacob Woods), который обнаружил в коробке с любимой игрой добротный порнофильм, похожий инцидент приключился с 14-летним жителем штата Юта.

Как сообщает издание Modesto Bee, в канун Рождества юному поклоннику американского футбола по имени Колтон Махони (Kolton Mahoney) был подарен спортивный симулятор Madden NFL 07 для Xbox 360. Запустив диск с игрой, подросток был ошеломлен зрелищем, развернувшимся на телеэкране: вместо долгожданного футбольного чемпионата взору Колтона предстали откровенные эротические сцены. Юноша поспешил поделиться неприятным открытием с родителями, которые немедленно обратились в Спецподразделение по борьбе с интернет-преступлениями (Internet Crimes Against Children Task Force), где обещали найти виновного в подмене. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine