Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Милиция обезвредила порноделков из Кривого Рога

29.12.2006

Сотрудники управления по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми городского управления МВД задержали в Кривом Роге 25-летнего местного частного предпринимателя и двух 20-летних женщин, которые занимались производством и распространением через сеть Іnternet порнографической продукции.

Об этом сообщили в Центре общественных связей УМВД в Днепропетровской области.

Во время проведения санкционированного Саксаганским районным судом Кривого Рога обыска и задержания злоумышленников, частный предприниматель стал оказывать сопротивление сотрудникам милиции. Злоумышленник нанес одному из милиционеров телесные повреждения. Потерпевший госпитализирован, передает «УНИАН».

Во время обыска в частной порностудии изъяты: 5 персональных компьютеров, работающих в сети он-лайн в сети Internet, две видеокамеры, оборудование для доступа в сеть Internet, договоры с многообразными зарубежными порнографическими сайтами, 36 дисков с записями, в частности порнографического характера.

Материалы переданы в прокуратуру Саксаганского района для возбуждения уголовного дела. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine