Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Нарада в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

08.11.2005
Під час наради обговорювалась низка звернень «Телеглядацької асоціації батьків України» до Нацради зроблених на підставі постійних моніторингів телеканалів та фіксації порушень ними законодавства про рекламу та рішень Нацради про захист прав неповнолітніх телеглядачів

Сьогодні, 8 листопада о 14.00, в приміщенні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення відбулась нарада, в якій брали участь голова Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» – М.Ростоцький, заступник голови Нацради – І.Курус, генеральний директор ТОВ "Служба інформації" (телеканал НТН) – О.Ільяшенко, віце-президент ЗАТ ТРК "Україна" – В.Манжосов, генеральний директор ТОВ "МКТ "ICTV" – О.Богуцький, генеральний продюсер ТОВ ТРК "Кіно-ТВ" – К.Міщенко. Нажаль, на зустрічі був відсутній представник Нового каналу.

Під час наради обговорювалась низка звернень «Телеглядацької асоціації батьків України» до Нацради зроблених на підставі постійних моніторингів телеканалів та фіксації порушень ними законодавства про рекламу та рішень Нацради про захист прав неповнолітніх телеглядачів, а саме:

1. Порушення Закону України «Про рекламу» в частині демонстрування окремими телеканалами реклами алкогольних напоїв, знаків для товарів і послуг під якими вони виробляються у денний час.
2. Порушення Закону України «Про рекламу» в частині необмеженого анонсування фільмів із обмеженою глядацької аудиторією у час не відведений для їх показу.
3. Демонстрація фільмів із обмеженою глядацькою аудиторією у денний час, чим порушуються права неповнолітніх телеглядачів закріплені у відповідних правових документах.
4. Фальсифікація справжніх даних про характер фільмів, що демонструються, шляхом їх супроводження візуальною позначкою, яка не відповідає умовам державного прокатного посвідчення.

Також підіймались теми застосування виборчого законодавства, авторського права та критеріїв оцінки кіно та відео продукції.

За результатами наради було отримано запевнення з боку представників телеканалів розібратись у ситуації всередині відповідальних за програмне насичення підрозділів, що допустили зазначені порушення законних прав батьків та не повторювати їх у своїй подальшій діяльності.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine