Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Германия присоединится к запрету на курение

01.12.2006

Предложенный правительством Германии законопроект носит компромиссный характер. К примеру, нельзя будет курить в ресторанах, но можно - в пивных, барах и ночных клубах.

Правительство Ангелы Меркель разработало новый законопроект о защите прав некурящих и запрете на курение в общественных зданиях. Статс-секретарь по вопросам здравоохранения Марион Касперс-Мерк (Marion Caspers-Merk) назвала окончательный вариант законопроекта компромиссом, который имеет реальные шансы на одобрение как в бундестаге, так и в бундесрате. Он предусматривает запрет на курение во всех общественных зданиях, больницах, ресторанах и общественном транспорте.

Правда, если администрация общественных заведений предусмотрит в зданиях специальные закрытые помещения, курильщикам не обязательно будет выходить на улицу. На школы это исключение не распространяется. В барах, ночных клубах и пивных никаких запретов вводиться не будет.

"Мы нашли решение, которое, с одной стороны, лучше защитит некурящих сограждан, с другой стороны - является приемлемым для большинства в бундестаге и бундесрате", - заявила Касперс-Мерк газете Berliner Zeitung.

Германия стала далеко не первым европейским государством, где вводится запрет на курение в общественных местах. Он уже действует в Ирландии, Финляндии, Италии, Испании, Норвегии и Швеции. В Великобритании запрет уже введен в Шотландии. В Уэльсе аналогичный законопроект вступит в силу в апреле, в Англии - в июле 2007 года, сообщает Deutche Welle. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine