Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Чергова перемога нашої організації у справі захисту дітей!

30.11.2006

Чергова перемога нашої організації у справі захисту дітей!


У середу 29 листопада 2006 року Міністерство освіти і науки України взяло на себе відповідальність по попередній оцінці та присвоєнню вікових обмежень для комп’ютерних ігор з елементами жорстокості, насильства, еротики.

Такі серйозні зрушення у питанні захисту неповнолітніх від небажаних ігор, з’явились завдяки зусиллям нашої організації та журналістам, які завжди підтримують наші принципові позиції у сфері захисту суспільної моралі.

Нагадаємо, що Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України» ще 20 липня 2006 року спрямувала на розгляд уряду, Президенту, Народним обранцям обґрунтовані дослідження вітчизняного та світового законодавства і розроблені пропозиції із механізмом їх реалізації по експертній оцінці, маркуванню та врегулюванню в Україні обігу комп’ютерних ігор відповідно до віку громадян.

Сподіваємося, що остаточні кроки по впровадженню у життя наших пропозицій Міносвіти завершить у найкоротші строки.

Очередная победа нашей организации в деле защиты детей!


В среду 29 ноября 2006 года Министерство образования и науки Украины взяло на себя ответственность по предварительной оценке и присвоению возрастных ограничений для компьютерных игр с элементами жестокости, насилия, эротики.

Такие серьёзные изменения в вопросе защиты несовершеннолетних от нежелательных игр появились благодаря нашей организации и журналистам, которые всегда поддерживали наши принципиальные позиции в сфере защиты общественной морали.

Напоминаем, что Всеукраинская общественная организация «Телезрительская ассоциация родителей Украины» ещё 20 июля 2006 года направила на рассмотрение правительству, Президенту, Народным депутатам свои исследования в сфере национального законодательства и законодательств других стран мира вместе с конкретными предложениями касательно предварительной экспертной оценки, маркировки и урегулирования в Украине обращения компьютерных игр согласно возрасту граждан.

Надеемся, что окончательные шаги по внедрению в жизнь наших предложений Минобразования завершит в кратчайшие сроки.


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine