Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Голливуд снимет продолжение "Кода да Винчи"

27.11.2006

В Голливуде началась подготовка к съемкам сиквела фильма "Код да Винчи", снятого Роном Говардом по одноименному роману Дэна Брауна.

Как сообщает Hollywood.com, сценаристу Акиве Голдсману (Akiva Goldsman), адаптировавшему текст Брауна для оригинального фильма, уже выплачен гонорар в размере 3,8 миллиона долларов за написание сценария к продолжению.

Как утверждают источники близкие к процессу создания картины, она будет снята по мотивам книги Брауна "Ангелы и демоны", события в которой предшествуют тем, что описаны в "Коде да Винчи".

По сюжету, Роберту Лэнгдону, которого вновь сыграет Том Хэнкс, предстоит помочь молодой женщине установить связь между гибелью ее отца и неким секретным обществом заговорщиков.

Сценаристу Голдсману предстоит решить непростую задачу: связать события "Кода да Винчи" с событиями пока еще безымянного фильма. Предполагается, что картина выйдет на экраны в середине 2008 года. Кто займет режиссерское кресло пока не определено.

Напомним, что фильм Рона Говарда собрал в мировом прокате 775 миллионов долларов. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine