Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

В США дети принесли в школу самодельную бомбу

23.11.2006

В американском штате Джорджия исключили двух учащихся за то, что они принесли в здание школы самодельное взрывное устройство, сообщают местные СМИ со ссылкой на полицию.

Небольшую бомбу из бытовых фейрверков и металлических бритвенных лезвий изготовил 14-летний школьник и 15 ноября передал ее своему товарищу. Тот отнес устройство домой, а спустя два дня - в школу.
Самодельное взрывное устройство находилось в школе в течение 24 часов до тех пор, пока администрация не вызвала полицию.

По словам директора школы Тима Боннелла, сначала ему сказали, что бомба может взорваться, только если ее поджечь. "Сейчас нам известно, что любое неосторожное движение могло вызвать взрыв. Безусловно, это была опасная ситуация", - пояснил он.

Как сообщил журналистам представитель местной полиции сержант Майк Уилсон, мощности взрывного устройства было недостаточно, чтобы причинить значительный ущерб зданию, но оно могло ранить людей, находившихся в школе. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine