Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Американську комедію не покажуть в Україні

20.11.2006

Американську кінокомедію "Борат: культурні дослідження Америки на користь славної держави Казахстан" заборонили транслювати в Росії.

Прокатом стрічки в Росії і в Україні займалася російська компанія "Геміні". Оскільки фільм заборонили в Росії, то в Україні його також не покажуть.

Прем'єра "Бората" 25 жовтня відбулася Лондоні. Впродовж двох тижнів стрічка була лідером в північноамериканському кінопрокаті.

Образ головного героя - вигаданого казахського журналіста Бората Сагдієва - створив британський комік Саша Барон Коен. Сюжет фільму побудованих на відвертих жартах на казахську тематику.

Фільм, а також поведінка Коена на церемонії вручення нагород MTV Europe Music Awards 3 листопада в Лісабоні викликала хвилю обурення в Астані. Коен вів церемонію в образі Сагдієва. Між виступами артистів він розважав глядачів своєрідними розповідями про Казахстан та казахів.

- Ми розцінюємо поведінку Коена на церемонії MTV як абсолютно неприйнятну, як несмак і набір вульгарностей, несумісних з нормами етики і загальноприйнятими правилами поведінки в сучасному цивілізованому світі, - заявили тоді в казахському МЗС.

Дипломати не виключили, що "Коен відпрацьовує якесь політичне замовлення, переслідуючи мету очорнити Казахстан і його народ, створити стійкий негативний стереотип на міжнародному рівні".

Влада Казахстану, яка раніше погрожувала виконавцю головної ролі судом, вже відібрала у нього доменне ім'я в зоні .kz. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine