Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Відкрився Міжнародний медіафорум "Україна на інформаційній карті світу"

15.11.2006

Сьогодні, 15 листопада 2006 року, в м. Києві, в Міжнародному виставковому центрі (проспект Броварський, 15, павільйон № 3) офіційно відкрився щорічний Міжнародний медіафорум "Україна на інформаційній карті світу".

Мета Медіафоруму - сприяти налагодженню механізмів об'єктивного інформування світової громадськості про соціально-економічні та суспільно-політичні процеси в Україні, інтеграції нашої держави у світовий інформаційний простір.

У Медіафорумі беруть участь представники провідних світових та європейських ЗМІ, медіа-експерти, представники законодавчої та виконавчої влади України, міжнародних неурядових та громадських організацій. Організатори отримали заявки на участь у Медіафорумі від більш як 230 учасників, представників 25 країн Європи та світу. Це, зокрема, такі медійні структури, як ЗАТ "Первый канал. Всемирная сеть ОРТ", радіостанція "Эхо Москви", інформаційне агентство "РИА Новости" (Російська федерація), інформаційне агентство "Пренса Латіна" (Республіка Куба), ВВС (Велика Британія), інформаційні агентства "АзерТАДЖ" та "Туран" (Азербайджан), "Джихан" та Анатолійське інформаційне агентство (Туреччина), Дойче Веллє (Німеччина) та ін. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine