Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Кириленко вважає, що Табачник підтримав заборону україномовного дублювання фільмів

10.11.2006

Екс-віце-прем’єр з гуманітарних питань, народний депутат В’ячеслав Кириленко («Наша Україна») розкритикував учорашню заяву чинного віце-прем’єра з гуманітарних питань Дмитра Табачника щодо недоцільності дублювання фільмів українською мовою. Нагадаємо, у своїй заяві Табачник підтримав рішення Апеляційного суду міста Києва від 17 жовтня 2006 року, яким було скасовано Постанову Кабінету міністрів №20 про обов’язкове дублювання фільмів українською мовою у вітчизняному кінопрокаті.

«Такими заявами уряд Януковича нарешті показує своє справжнє обличчя не лише в соціальній, економічній та фінансовій, але й у гуманітарній сфері», - заявив Кириленко. – «Небажання уряду використати законне право касаційного оскарження цього рішення суду говорить про те, що, фактично, Кабмін підтримав судове рішення, скероване на заборону української мови в кінопрокаті».

В’ячеслав Кириленко вважає аргументи Дмитра Табачника такими, що не витримують жодної критики. «Це стосується й так званого арт-хаузного кіно. Для нього у постанові передбачене не дублювання чи озвучування, а субтитрування. Воно коштує в 12-14 разів менше, ніж дублювання. Крім того, урядова постанова передбачає обов’язкове дублювання, озвучення або субтитрування українською мовою 20%, пізніше 50%, а врешті – 70% фільмокопій. Ні про яке 100%-не дублювання, про яке говорив Табачник, у постанові не йдеться. Віце-прем’єр з гуманітарних питань не може цього не знати».

Теза Дмитра Табачника про економічну невигідність україномовного дублювання, за словами Кириленка, не відповідає дійсності, оскільки навіть перші дубльовані українською фільми довели свою економічну конкурентноздатність.

«Необхідно апелювати не тільки до постанови, яка все одно буде оскаржена – якщо не урядом, то простими громадянами, - а до базового Закону «Про кінематографію», який передбачає обов’язкове дублювання всіх фільмів українською мовою», - вважає Кириленко.Кириленко вважає, що Табачник підтримав заборону україномовного дублювання фільмів
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine