Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

З реклами викорінюють алкоголь

22.10.2006

Верховна Рада України 20-го жовтня на пленарному засіданні ухвалила у першому читанні проект Закону №1044 «Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв)». «За» проголосували 226 народних обранців.

Виступаючи з трибуни Верховної Ради, Микола Томенко навів статистичні дані, які свідчать, що Україна зараз є одним із лідерів країн по кількості людей, які курять і вживають спиртні напої. За даними соціологічних досліджень в Україні постійно курить 41% населення (в той же час, у Швеції цей показник становить 22%», в Росії – 36%, у країнах ЄС - 32%).

Водночас він зауважив, що Україна залишається однією з небагатьох держав, у яких дозволена реклама тютюну і алкоголю на телебаченні та носіях зовнішньої реклами.

Верховна Рада також ухвалила рішення об’єднати при підготовці до другого читання законопроект №1044 з альтернативним проектом Закону №1044-1 (проект Народного депутата Бориса Беспалого, яким на відміну від проекту Томенка передбачається внесення низки інших, більш серйозних змін до законодавства України про рекламу, зокрема, заборонити рекламування алкогольних напоїв і на телебаченні).

За матеріалами «Телекритика»


Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine