Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Розпочалась підготовка конкурсу "Телетріумф-2005"

26.05.2006
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розпочинає розгляд заявлених на конкурс "Телетріумф-2005" кращих програм і передач українських телекомпаній , які виходили в ефір упродовж 2005 року

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розпочинає розгляд заявлених на конкурс "Телетріумф-2005" кращих програм і передач українських телекомпаній , які виходили в ефір упродовж 2005 року.

Окремим рішенням Національної ради затверджено склад експертної колегії (76 осіб). До неї ввійшли відомі громадські діячі, фахівці телебачення, експерти, журналісти, продюсери. Серед них, зокрема, народні депутати України О.Герасим"юк, В. Яворівський, Ю.Артеменко, міністр культури і туризму України І.Ліховий, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта" П.Мовчан, директор інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.Різун, голова Національної спілки журналістів україни І.Лубченко, керівник інтернет-видання "Телекритика" Н. Лігачова.

Рішенням Національної ради визначено 19 номінацій.

Збір матеріалів для участі в конкурсі триватиме до 2 червня 2006 року. Матеріали подаються (надсилаються) до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за адресою: м. Київ, вул. Прорізна,2 "Телетріумф".

Церемонія нагородження лауреатів "Телетріумфу-2005" відбудеться в столиці України 28 липня з трансляцією телеверсії по одному із загальнонаціональних телекананалів.
Зазначаємо, що до складу експертної колегії затвердженого рішенням Нацради був включений і представник Всеукраїнської громадської організації «Телеглядацька асоціація батьків України» Максим Ростоцький.

Повна інформація про VI премію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в галузі телебачення "Телетріумф" 2005 на сайті Національної ради www.nradatvr.kiev.ua


Телеглядацька асоціація батьків України
за матеріалами прес-служби Національної ради


 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine