Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

Киев открывает пункты помощи от семейного насилия

11.10.2006

Консультационные пункты для пострадавших от насилия в семье открылись в пяти районах столицы. В них жертвам домашних тиранов обещают психологическую и юридическую помощь.

Адрес пунктов можно узнать по круглосуточному телефону доверия: 451-5-451. А власти обещают до конца года открыть такие пункты во всех районах столицы.

Заместитель главы Киевской городской государственной администрации Виталий Журавский рассказал о результатах общественных слушаний по этой "драматической теме, которые провела киевская мэрия. Согласно им, люди придерживаются абсолютно разных мнений по поводу того, как расправляться с обидчиками.

"Одни считают, что обидчика надо расстреливать на месте без суда и следствия, так как поднять руку на женщину - это тяжелое преступление. Другие считают, что дыма без огня не бывает, и обидчиком является тот, кто провоцирует замученного жизнью кормильца к непредвиденным действиям: мол, нередко жена доводит мужчину до такого состояния аффекта, когда он не понимает, что делает", - рассказал Журавский.

В то же время в необходимости помощи извне убеждает даже статистика МВД. По официальным данным, если в прошлом году на учете столичного милицейского главка находились около 6 тыс. человек, обижавших своих родных, то только за шесть месяцев нынешнего года выявлено 5170 нарушетелей. Кроме того, на бытовой почве за полгода совершены 46 преступлений, из них одиннадцать - убийства.
По материалам 15 минут. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine