Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Киев открывает пункты помощи от семейного насилия

11.10.2006

Консультационные пункты для пострадавших от насилия в семье открылись в пяти районах столицы. В них жертвам домашних тиранов обещают психологическую и юридическую помощь.

Адрес пунктов можно узнать по круглосуточному телефону доверия: 451-5-451. А власти обещают до конца года открыть такие пункты во всех районах столицы.

Заместитель главы Киевской городской государственной администрации Виталий Журавский рассказал о результатах общественных слушаний по этой "драматической теме, которые провела киевская мэрия. Согласно им, люди придерживаются абсолютно разных мнений по поводу того, как расправляться с обидчиками.

"Одни считают, что обидчика надо расстреливать на месте без суда и следствия, так как поднять руку на женщину - это тяжелое преступление. Другие считают, что дыма без огня не бывает, и обидчиком является тот, кто провоцирует замученного жизнью кормильца к непредвиденным действиям: мол, нередко жена доводит мужчину до такого состояния аффекта, когда он не понимает, что делает", - рассказал Журавский.

В то же время в необходимости помощи извне убеждает даже статистика МВД. По официальным данным, если в прошлом году на учете столичного милицейского главка находились около 6 тыс. человек, обижавших своих родных, то только за шесть месяцев нынешнего года выявлено 5170 нарушетелей. Кроме того, на бытовой почве за полгода совершены 46 преступлений, из них одиннадцать - убийства.
По материалам 15 минут. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine