Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Жах! В Україні офіційно дозволені у публічному спілкуванні мати! Що може спровокувати новий Бабин Яр?

27.09.2006

Нарешті, у дні пам’яті трагічних подій Бабиного Яру, які із скорботою переживає наша держава та міжнародна спільнота, Телеглядацька асоціація батьків України отримала цинічний експертний висновок виконуючого обов’язки голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Бойко Микола Іванович, який був зроблений ним одноособово, від імені усієї комісії, щодо оцінки відповідності моральним критеріям України лексики новин від 28 липня 2006 року на українських телеканалах СТБ та 1+1, в ефірі яких у денний та вечірній час лунали мати і образливі для єврейської нації вислови з боку пані Параски Королюк.

Текст висновку:

«Матеріали новин телеканалів «СТБ» та «1+1» від 28 липня 2006р надіслані Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення не містять порушень Закону України «Про захист суспільної моралі»

Експертний висновок №228
лист від 22.09.2006 року №344
За підписом Бойко М.І.Висновок цинічний, нефаховий та ганебний!
Перед тим як його робити, «захиснику суспільної моралі» – пану Бойко слід було б прочитати Закон України «Про захист суспільної моралі».

Які наслідки цього висновку?

1. Цим висновком, по суті, чиновники Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, яка має великі повноваження і повинна піклуватися про мораль, духовність та виховання дітей і підлітків (правові акти якої є обов’язковими до виконання усіма юридичними та фізичними особами України), вперше в світі легалізувала безконтрольне, безперешкодне і вільне використання у ЗМІ України матів, визнавши їх такими, що не порушують суспільну мораль, і дозволила публічно вживати образливу для єврейської нації лексику, чим почала протоптувати нову стежину до Бабиного Яру в скорботні для народу дні.

2 Такий бузувірський висновок розпочав знищення української культури і духовності та національної толерантності, зганьбив Україну в очах міжнародної спільноти на шляху до Євросоюзу..

Експертизу новин на предмет відповідності моральним критеріям української культури та духовності, публічного вживання матів та образливих для єврейської нації слів було проведено чиновниками Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі на вимогу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, до якої було адресоване звернення «Телеглядацької асоціації батьків України» відносно новин телеканалів СТБ та 1+1 (від 28.07.2006 року), але через цей висновок Національної комісії тепер і Нацрада, яка завжди сприяла захисту суспільної моралі, не в силах зробити будь-який крок на захист у ЗМІ прав дітей, гарантованих вітчизняними та міжнародними правовими документами.

Всеукраїнською громадською організацією «Телеглядацька асоціація батьків України» неодноразово повідомлялось Кабінету Міністрів України про масові брутальні порушення законів, які мають ознаки корупційних діянь з боку так званої Національної експертної комісії з питань «захисту» суспільної моралі і її нелегітимного псевдо керівництва в особах Сумської Н.В. та Бойко М.І., однак, Кабміном до цього часу не було вжито ніяких заходів по припиненню свавілля та знищенню української моральності з боку керівництва Національної комісії, що дає підстави думати про «кришування» ним такого «безладу».

Віце-прем’єр-міністру України з гуманітарних питань Табачнику Д.В. в наслідок звернень «Телеглядацької асоціації батьків України» добре відомо, що:

1. У Національній експертній комісії не має людини, яка б мала право легітимного підпису будь-яких документів, у тому числі експертних та фінансових. Проте, з рахунку комісії у невідомому напрямку розлітаються мільйони гривень платників податків, і це при бюджетному дефіциті в країні (Цікава інформація для Азарова М.Я.).

2. Майже не проводяться засідання комісії, а якщо колись проводились то, як правило, за відсутності кворуму та без запрошення осіб, що не поділяють поглядів протизаконної діяльності комісії.

3. Громадськості та членам Національної комісії на їх письмові вимоги не надається з боку осіб, що штампують експертні висновки та деребанять посади і бюджетні кошти, будь-якої інформації щодо наслідків такої діяльності від імені комісії.

4. Керівництво Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі здійснює в образливо-принизливій формі офіційне листування із громадянами України.

5. Про катастрофічні порушення Законодавства України, покликаного регламентувати проведення конкурсу на заміщення посад в апараті Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі.

6. Є підстави підозрювати, що продукція, яка підпільно та неправомірно легалізується без відома усіх членів Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, так званим керівництвом та нефаховими експертами, може бути порнографічного характеру, але видається за еротичну.

Такі владні повноваження давати у руки людей, далеких від елементарних знань про закон, мораль та українську духовність є набагато більшим злом, ніж призначення кухарки практикуючим нейрохірургом.

Всеукраїнська громадська організація «Телеглядацька асоціація батьків України», яка завжди непримиренно боролася із порушенням суспільної моралі, прав дітей, легалізацією та розповсюдженням порнографії, зібравши велику доказову базу, 27.09.2006 року звернулась до чесних журналістів та громадськості, до Президента України Ющенко В.А., Прем’єр міністра України Януковича В.Ф., Народних депутатів України, Голови СБУ, Міністра внутрішніх справ України з вимогою вжити заходів по припиненню діяльності та ліквідації державного органу, який не впорався із поставленими перед ним законом завданнями – Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, та ініціації розслідування діяльності нелегітимного керівництва цієї комісії під головуванням Сумської Н.В. та Бойко М.І. що своїми діями, на думку громадськості, саботують євроінтеграційнійні процеси в Україні, підривають політику країни у сфері захисту суспільної моралі та довіру народу до влади, наругуються над демократичними надбаннями держави, попирають права дітей та ганьблять честь державного службовця.

Також у зверненні містились вимоги і щодо:

1. Негайного припинення тиражування керівництвом Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі сотень нелегітимних сумнівних експертних висновків, а також анулювати усі попередні, видані ними висновки, що, в силу нефаховості експертиз, можуть являти собою суспільну небезпеку для дітей та виховання молоді.
2. Термінового проведення повної фінансової перевірки цільового використання Сумською Н.В. та Бойко М.І. бюджетних коштів комісії та розглянути можливість порушення відповідних кримінальних справ за наслідками перевірки.
3. Передати повноваження та бюджетне фінансування Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі іншим централізованим органам державної виконавчої влади.

Слід відмітити і те, що з боку багатьох діючих і бувших працівників апарату Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі протягом тривалого часу направляються до правоохоронних органів скарги та матеріали про злісні порушення законодавства з боку керівництва Національної комісії, а також вже у судах міста Києва знаходиться на розгляді декілька судових справ по ліквідації комісії та виплаті нею гігантських заборгованостей по заробітній платі.

У зв’язку із вищенаведеним звертаємось до всіх чесних журналістів та громадськості провести незалежне розслідування та припинити свавілля чиновників у владі.

Всі разом не дамо поховати мораль в Україні!

Спеціально для об’єктивних журналістських розслідувань та слідчих правоохоронних органів на сайті Телеглядацької асоціації батьків України є перелік запитань, на які чиновники з Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі та Кабміну навряд чи дадуть пряму відповідь!


Перелік запитань.

1. З якого числа Сумська Н.В. після призначення її 1 лютого 2006 року Кабінетом Міністрів України на посаду голови Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі звільнилася з попереднього місця роботи та офіційно стала державним службовцем, із присвоєнням їй відповідного рангу і отримала право підпису на фінансових та будь-яких інших документах Національної комісії?

2. Коли Кабмін офіційно призначив Бойко М.І. виконуючим обов’язки голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі?

3. Чи відповідав діючому законодавству конкурс на заміщення вакантних посад в апараті Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі? Чи подавались оголошення у ЗМІ по кожній вакансії із відповідними вимогами до державного службовця, якого числа і в яких друкованих виданнях із ними можна було ознайомитись. Із яких осіб складалась конкурсна комісія?

4. Надати список всієї продукції щодо якої від імені усієї комісії Сумська Н.В. та Бойко М.І. провели експертизи та видали експертні висновки.

5. Перевірити підтверджені документи та фах (освіту, стаж експертної діяльності) усіх осіб, які проводили експертизи на прохання Бойко М.І. та Сумської Н.В. від імені Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі (особливу увагу приділити так званому «експерту» Чухліб Ю.В., її фаховій освіті).

6. Чому Кабмін допускає такі цинічні порушення законодавства у підконтрольному йому органі, не дивлячись на численні скарги громадськості?Телеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine