Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

У суботу вшанували пам’ять Г. Гонгадзе та всіх загиблих журналістів

18.09.2006

16 вересня на столичний Майдан Незалежності о 19.00 вийшло біля 1,5 тис. громадян, які зі свічками в руках та плакатами з прізвищами 38 загиблих журналістів, перекресленим автоматом Калашникова та написом „Ющенко, де замовники вбивства Гонгадзе? Далі буде?” утворили коло, яке постійно розширювалося. О 19.45 в шести різних місцях цього кола з мегафонів зачитали прізвища 38 загиблих журналістів, вбивства яких не були розслідувані належним чином, після чого настали десять хвилин мовчання (минулого року на подібні акції мовчання тривало 5 хвилин, однак тоді всі очікували, що через рік такі акції стануть непотрібними, оскільки вбивство Георгія буде розкрито).

Після 10 хвилин мовчання, розгорнувши транспарант „38 вбито. Розслідувано?”, колона рушила до Секретаріату Президента по вулиці Городецького. Біля входу до резиденції глави держави вони виклали свічками ГІЯ та залишили плакати Транспарант поклали на сходи, куди також поставили свічки. Стіни Секретаріату та вулиці Банкової обліпили табличками „Вулиця ім. Георгія Гонгадзе”. На відміну від минулого року, ніхто з чиновників до маніфестантів не вийшов.

Акція проходила без партійної та організаційної символіки та була проведена силами звичайних громадян, для яких пам’ять про Гонгадзе – не спосіб для здобуття дивідендів або маніпуляційних ігор навколо смерті журналіста.

Самі ж чиновники влаштували менш чисельний, але уквітчаний змаганням партійних прапорів мітинг на перехресті доріг на Таращу і Чернин на кургані, насипаному на честь Георгія 21 травня 2001 року (в день народження журналіста) активістами Комітету „За Правду”. Пліч-о-пліч на мітингу стояли люди, які нині є непримиренними ворогами. Але, на жаль, не можна сказати, що мертвий Георгій Гонгадзе об’єднав їх усіх. Просто сьогодні участі у такому мітингу вимагає політична кон’юнктура.

На телекамери лунали промови, з яких виходило, що сьогодні у повному розкритті вбивства Георгія зацікавлені геть усі політичні сили, і що жодних перешкод для розслідування ніхто з можновладців не створює. От тільки незрозуміло, чому ці слова не підкріплюються реальними справами.

Вперше з часів виникнення традиції вшановувати 16 вересня пам’ять Георгія Гонгадзе переважна більшість учасників „вечірньої” акції проігнорували акції „вранішню”, щоб не стояти разом з політиками. Бо ті, хто вийшов на вулиці ввечері, не сповнені оптимізму і мають протилежний погляд на хід розслідування Гонгадзе, ніж ті, хто приїхав до Таращанського району вранці. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine