Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

Кіномолодь відзначає уродини Довженка

13.09.2006

У містечку Сосниці Чернігівської області, звідки родом один із засновників української кінематографії – письменник, всесвітньо відомий режисер, кінодраматург Олександр Довженко, розпочався Всеукраїнський молодіжний кінофестиваль “На хвилях зачарованої Десни”.

Його приурочили до 112-х уродин цього легендарного митця. Урочисте відкриття кінофестивалю відбулося у садибі режисера, сценариста і літератора - Меморіальному музеї Олександра Довженка, а в місцевому кінотеатрі ім. О. Довженка у рамках фестивалю демонструватимуть 14 короткометражних стрічок молодих режисерів.

Довідка «ВЗ»

Олександр Петрович Довженко (12 вересня 1894 - 25 листопада 1956) — український письменник, режисер, кінодраматург.

Навчався в Українській академії мистецтв у Києві. Згодом поїхав вдосконалювати майстерність до Берліна, де навчався в художньому училищі у класі проф. Е. Геккеля. Працював художником-ілюстратором газети «Вісті ВУЦВК» у Харкові, режисером і сценаристом Одеської кіностудіі, Київської кінофабрики та кіностудії «Мосфільм». Один із засновників української кінематографії. Створив фільми «Вася-реформатор», «Ягідка кохання», «Сумка дипкур’єра», «Арсенал» (1925, цей фільм і всі наступні знято за власними сценаріями), «Земля», «Іван», «Аероград», «Щорс».Божена ГОРОДНИЦЬКА
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine