Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

24.02.2015

Натхненного "50 відтінками сірого" студента заарештували за зґвалтування

Як повідомляє видання Корреспондент.net, Мохаммед Хоссейн, 19-річний студент Іллінойсського університету в Чикаго (США), звинувачується у зґвалтуванні своєї дівчини, повідомляє The Hollywood Reporter. На допиті в поліції він пояснив, що на нього вплинув перегляд еротичної драми "50 відтінків сірого", що містить сцени з БДСМ.

У суботу, 21 лютого, Хоссейн усамітнився в кімнаті студентського гуртожитку з подругою, що знаходиться з ним в інтимних стосунках. Коли дівчина роздягнулася, хлопець зв'язав їй руки і ноги, а рот заткнув краваткою. Хоссейн став наносити дівчині удари ременем, при цьому вона безуспішно просила його зупинитися. Пізніше дівчина звернулася в поліцію.

Студент був звинувачений в кримінальному злочині з обтяжливими обставинами. Застава для нього встановлена у розмірі 500 тисяч доларів.

Нагадаємо, фільм "50 відтінків сірого" вийшов у прокат 12 лютого. Стрічка заснована на однойменному романі британської письменниці Е.Л. Джеймс, написаному і виданому в 2011 році. Книга оповідає про стосунки студентки Анастейші і мільярдера Крістіана Грея. Екранізація містить близько 20 хвилин еротичного відео. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine