Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2017 року

Перший національний
Новий канал
ICTV
СТБ
Тоніс
1+1
Інтер
ТРК "Україна"


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2017 року

Моя дитина
Малятко TV
Піксель TV
ПлюсПлюс

11.04.2008

Британские эксперты призвали к мораторию на опасные для детей красители

Британское агентство по стандартизации продуктов питания (FSA) призвало сегодня прекратить использование в Европе синтетических пищевых красителей, употребление которых может привести к развитию гиперактивности детей.

Пищевые красители E110, Е122, E102, E124, E104 и E129 попали под подозрение в результате исследования, проведенного сотрудниками Университета Саутгемптона в 2004 году.

По данным ученых, дети, употреблявшие напитки с высоким содержанием этих веществ, отличались от своих сверстников импульсивным и неконтролируемым поведением, и испытывали проблемы с концентрацией внимания. В исследовании, продолжавшемся шесть недель, приняли участие 300 детей в возрасте трех, восьми и девяти лет.

«Имеющиеся у нас данные свидетельствуют о том, что эти красители не должны использоваться в продуктах», - заявила глава FSA Дейм Деирдр Хаттон. Она добавила, что для введения полного запрета на использование этих красителей, британским властям потребуется санкция надзорных органов ЕС. Пока же FSAпризывает производителей к добровольному отказу от небезопасных ингредиентов начиная с 2009 года.

Ранее Европейское агентство по контролю безопасности пищевых продуктов заявило, что считает предполагаемое вредное воздействие красителей весьма незначительным, однако поскольку данные вещества не имеют пищевой ценности, прекращение их использования никак не скажется на качестве продуктов питания.

В настоящее время пищевые добавки E110, Е122, E102, E124, E104 и E129 разрешены к применению в России и странах Евросоюза. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. Перший національний

  2. 1+1

  3. ICTV

  4. Інтер • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1.Мережа кінотеатрів "Одеса - Кiно"

  2. Розважальний комплекс
  "Дивосвіт" (м.Київ)

  3. Мережа кінотеатрів «Мультиплекс - Холдинг»
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine