Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

18.01.2008

В Великобритании запретили рекламу игры Stranglehold

Рекламу видеоигры Stranglehold запретили показывать на телевизионных каналах Великобритании, сообщается на сайте 1up.

Рекламный ролик игры сочли "поощряющим и оправдывающим насилие". Запрет на его показ был выпущен британским Комитетом рекламных стандартов. Для принятия такого решения комитету хватило всего двух жалоб, поступивших от родителей, озабоченных содержимым ролика.

Создатель рекламного ролика игры, компания Picture Production Company, утверждает, что видео было смонтировано таким образом, чтобы исключить все моменты, отображающие попадание пуль в персонажей. Кроме того, в конце клипа содержалось сообщение о рейтинге игры ("предназначено для лиц старше 18 лет").

Stranglehold - шутер от третьего лица, созданный компанией Midway Games при участии кинорежиссера Джона Ву ("Миссия невыполнима 2", "Час расплаты", "Сломанная стрела"). Игра была разработана для персональных компьютеров и консолей PlayStation 3 и Xbox 360 и поступила в продажу осенью 2007 года. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine