Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

09.11.2007

Американские магазины отказываются продавать Manhunt 2

Одна из крупнейших американских сетей розничных магазинов - Target - отказалась продавать игру Manhunt 2, сообщается на сайте ShackNews.

Напомним, что разработанная компанией Rockstar Games игра поступила в продажу в США 29 октября 2007 года. Изначально создатели планировали выпустить Manhunt 2 на несколько месяцев раньше, однако ей был присвоен рейтинг "только для взрослых" (Adults Only). Компании Microsoft, Nintendo и Sony выступают против появления игр с таким рейтингом на своих консолях.

Rockstar Games внесла изменения в игру. В частности, сцены убийства (которые по сути остались теми же) в окончательном варианте выглядят нечеткими и расплывчатыми. Этого оказалось достаточно для присвоения игре рейтинга Mature (подходит для лиц старше семнадцати лет).

После выхода игры выяснилось, что ее версию для консоли PlayStation Portable можно относительно легко взломать, и жестокие сцены начинают отображаться без фильтров, в первоначальном варианте. Именно по этой причине магазины Target отказываются продавать Manhunt 2, причем как версию для PSP, так и для других платформ. • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine