Non-governmental All-Ukrainian Public Organization
"TV Viewers Association of Parents of Ukraine"

Єдиний в Україні сайт, на якому міститься найпотрібніша і найправдивіша інформація про медіа та кіноіндустрію і завдяки якому кожна сім’я може своїми діями впливати на ефективний захист психофізичного здоров’я своєї дитини, зберегти міць родини, та культурні і духовні надбання країни.

Батьки обирають найкращий телеканал 2020 року

ТРК "Україна"
Інтер
1+1
СТБ
ICTV
Новий канал
UA:ПЕРШИЙ
2+2
ТЕТ
НТН
К 1
К 2
МЕГА


Батьки обирають найкращий телеканал для дітей 2020 року

Малятко TV
ПлюсПлюс
Піксель TV

03.05.2007

Досить кришувати! Час бандитів в тюрьми саджати!

Працівник апарату Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Єрмолаєв Руслан звернувся до журналістів, народних обранців, демократичних сил із відкритим зверненням про свавілля та рейдерство у Національній комісії. Повний текст ЗВЕРНЕННЯ наводимо нижче.

Досить кришувати! Час бандитів в тюрьми саджати!


ВІДКРИТЕ ЗВРНЕННЯ
(до чесних журналістів, народних обранців, демократичних сил)
З приводу бездіяльності та кришування
Кабінетом Міністрів України рейдерів у
Національній експертній комісії України
з питань захисту суспільної моралі


Шановні чесні журналісти, не промовчіть!

Як і в кожній демократичній країні, коли корупція починає укорінюватись у владі, Ваше слово, Ваше перо – є єдиною надією на відродження справедливості та встановлення істини.

У кожній державі захист моралі, культури, духовності є святою справою, що покладається на свідомі кола громадськості або делегується державним органам влади.

В Україні мораль повинен захищати спеціально-уповноважений державний експертний і контролюючий, колегіальний орган – Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі.

Голова цього державного органу є державним службовцем вищого рангу та після обрання його на посаду членами Комісії та у випадку відповідності його кандидатури вимогам законодавства України щодо державної служби, затверджується на посаді Кабінетом Міністрів України із наданням йому після цього відповідних владних повноважень для розпорядження державними коштами та прийняття рішень від імені держави!

На сьогоднішній день відповідно до перевірки проведеної Міністерством праці та соціальної політики України в Національній експертній комісії України з питань захисту суспільної моралі не має будь-якого легітимного керівництва, призначеного Урядом у встановленому законодавством порядку.

Однак, один з членів Комісії попри те, що його кандидатура не була затверджена на посаді Голови Комісії ані Урядом Єханурова, ані Урядом Януковича, в силу не відповідності її вимогам законодавства про державну службу – Бойко Микола Іванович, самовільно захопив владу у Національній комісії за допомогою рейдерської схеми.

Суть схеми полягає у тому, що член Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Бойко Микола Іванович в супереч законодавству про захист суспільної моралі Сумською Н.В. спочатку був прийнятий на роботу начальником управління експертної оцінки в сфері телебачення та радіомовлення, інтернет видань (хоча відповідно до ЗУ «Про захист суспільної моралі» члени Комісії працюють у державному органі, крім його керівництва, лише на громадських засадах!!!).

Після цього особа, що так і не стала державним службовцем, оскільки не звільнилась з свого основного місця роботи – київського театру ім. Івана Франка, а тому не маюча права підписувати і видавати будь-які документи Комісії – Сумська Н.В. своїм протизаконним наказом від 25.07.06, № 34, члена Комісії та нелегітимного начальника управління експертної оцінки в сфері телебачення та радіомовлення, інтернет видань все того ж Бойко Миколу Івановича призначає всупереч чинному законодавству України нелегітимним виконуючим обов’язки Голови Національної комісії.


С того часу самозваний виконуючий обов’язки Голови Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі розпочав свою антизаконну діяльність, почавши незаконно формувати апарат працівників Національної комісії, знімати з рахунків Комісії у державному Казначействі мільйони бюджетних коштів, передбачених на легітимне утримання Національної комісії, і одноособово тиражувати тисячі експертних висновків без відома усіх членів Комісії, завдяки яким масштабно в нашій державі легалізовувалась продукція, що на думку справжніх фахівців є порнографічною.

Також завдяки таким одноособовим нелегітимним діям Бойко Миколи Івановича і сформованого ним угрупування робились з метою прикриття своєї антизаконної діяльності популістські заяви про ніби розроблені критерії відмежування еротики від порнографії, які насправді не мають ніякої юридичної сили та вже давно були розроблені іншими легітимними державними експертними установами.

Слід відмітити і те, що угрупування самопроголошеного виконуючого обов’язки Голови Національної комісії Бойко Миколи Івановича видавало нелегітимні експертні висновки на запити правоохоронних органів, на підставі яких або порушувались кримінальні справи або навпаки закривались, що призвело до незаконного притягнення до кримінальної відповідальності невинних або звільнення від покарання справжніх бандитів.

Оскільки контроль за діяльністю Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі покладається на Кабінет Міністрів України, то від величезної кількості людей до Уряду були не одноразово направлені повідомлення про «беспредел» у Національній комісії.

Але починаючи з вересня 2006 року, за 9 місяців Кабінетом Міністрів України не було нічного зроблено для того, щоби в силу таких явних правопорушень з боку Бойко М.І. притягнути його до кримінальної відповідальності за самовільне захоплення влади та присвоєння владних повноважень, незважаючи на численні повідомлення від громадськості та працівників Комісії про свавілля у ній.

Добре вислужились перед особою Бойко Миколою Івановичем і зачаровані його наглими та безкарними діями працівники Головного управління державної служби України, на яких дорученням Кабінету Міністрів України було, швидше для галочки та щоби закрити рота громадськості, покладено обов’язок дослідити правопорушення рейдера Бойко М.І.

Завдяки, так би мовити, «перевірці» Головдержслужбою діяльності Національної комісії, що триває вже декілька місяців, і до ознайомлення з матеріалами якої всупереч законодавству не допускаються заявники, відбувається старанне та вміле кришування «беспределу» угрупування під керівництвом Бойко М.І.

Так, під час цієї перевірки Головдержслужба систематично заплющує очі на факти незаконного привласнення особою Бойко собі владних повноважень керівника у державному органі і незаконне витрачання ним бюджетних коштів, хоч навіть ці факти вже давно були встановлені компетентним органом у сфері додержання законодавства України про працю – Міністерством праці та соціальної політики України в результаті проведеної ним перевірки діяльності Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у березні місяці 2007 року (Сканована копія висновку Держнаглядпраці додається нижче до цього звернення).

Дуже дивно, що маючи перед собою величезну кількість офіційних документів та заяв свідків про те, що Бойко Микола Іванович не являється легітимним керівником Національної комісії, Головне управління державної служби України майже протягом року не може второпати, що людина, яка не була офіційно затверджена Кабінетом Міністрів України керівником не має права керувати Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, а тим більше розпоряджатися її бюджетними коштами.

Шокує, факт того, що на 17-му році незалежності нашої держави ми дійшли до того, що будь-яка людина з вулиці може легко та безкарно ходити по владних кабінетах, представлятись керівником державного органу та знімати з рахунків мільйони бюджетних коштів. Невже на Київщині оселились онуки лейтенанта Шмідта? Ганьба!

Глибоко переконаний, що коли б аферист Остап Бендер жив у наші із вами часи то після того, як би він дізнався про те, що творить у загальноукраїнських масштабах угруповання члена Національної комісії Бойко Миколи Івановича то слізно благав би цього майстра взяти себе до нього в учні. Знаю точно, що про цю людину буде відзнято ще не одна стрічка з циклу Кримінальна Україна. Всі прекрасно пам’ятають, як у фільмі «Человек из неоткуда» печерна людина проголосила себе НАЧАЛЬНИКОМ і введені нею в оману люди з початку підкорялись її рішенням. Впевнений журналісти розбудять народ і чиновників та припинять діяльність угрупування Миколи Бойко. З діяльності Бойко М.І. можна припустити, що він щиро вірить у своє самопроголошення виконуючим обов’язки Голови Національної комісії, як у легальну подію, але будь-яка людина, що володіє справжньою інформацією щодо нього та азами у галузі психіатрії та юриспруденції, порадила б Миколі Бойко звернутись до спеціаліста за фаховою допомогою по виведенню із стану самонавіювання та поверненню у реальне життя.

Якщо в членів Кабінету Міністрів України ще залишилась краплина совісті, то після такого свавілля у гуманітарній сфері весь Уряд повинен піти у відставку, принаймні так би зробили в демократичних країнах!


Досить кришувати! Час бандитів в тюрьми саджати!


З повагою,
Єрмолаєв Руслан
(незаконно не допускаємий до роботи
особою Бойко М.І.)
працівник Національної експертної
комісії України з питань захисту
суспільної моралі

тел . +38 (050) 445-33-24

Додаток до ЗВЕРНЕННЯ (матеріали перевірки Держнаглядпраці).

МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
НАГЛЯДУ ЗА ДОДЕРЖЕННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ
(Д Е Р Ж Н А Г Л Я Д П Р А Ц І)
19.03.07

№ 013-Є0241/26-44

Єрмолаєву Р.Г.
вул. Чабанівська, 9, кв.303,
м. Київ, 03187Державний департамент нагляду за додержанням законодавства про працю у межах компетенції розглянув Ваше звернення та повідомляє.

У ході перевірки Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі далі Комісія), встановлено що згідно протокольного рішення від 22.12.05 № 3 Головою Комісії обрано Н.В. Сумську. На підставі зазначеного рішення та подання Комісії та відповідно постанови Кабінету Міністрів від 01.02.06 №97, Н.В. Сумську затверджено Головою Комісії, чим було дотримано вимог ст. 18 Закону України «Про захист суспільної моралі» та п. 8 Положення «Про національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі».

Згідно протокольного рішення від 23.06.06 № 3 та особистої заяви Н.В. Сумської, було прийнято рішення щодо звільнення Н.В. Сумської від виконання обов’язків Голови Комісії та внесено подання до Кабінету Міністрів України щодо її звільнення. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.06 №1012 Н.В. Сумську було звільнено з посади Голови Комісії.

Разом з тим, згідно протокольного рішення від 23.06.06 № 3 Головою Комісії обрано М.І. Бойко, та направлено відповідне подання Прем’єр-міністру України від 23.06.06 № 50 щодо призначення М.І. Бойко Головою Комісії. Кабінетом Міністрів України було дане доручення Комісії від 22..08.06 №6085/2-06 щодо подання на розгляд Кабінету Міністрів України проектів відповідних рішень стосовно внесення змін до нормативно-правових актів прийнятих протягом 2005 – 2006 років з питань формування Комісії. На виконання зазначеного доручення Комісія повторно звернулась з листом до Прем’єр-міністра України від 28.08.06 № 226 щодо призначення М.І. Бойка Головою Комісії. Станом на день перевірки, будь якого рішення Кабінетом Міністрів України не прийнято.

Головю Комісії Н.В. Сумською відповідно до наказу від 25.07.06 №34 виконання обов’язків Голови Комісії було покладено на М.І. Бойко, що не передбачено Законом України «Про захист суспільної моралі» та Положенням «Про національну експертну комісію України з питань захисту суспільної моралі».


За поясненням начальника кадрового сектору М.І. Линдика посадові інструкції Голови Комісії та його заступників відсутні, чим порушено вимоги ст. 29 КЗпП України.

На підставі викладеного, встановити призначення виконуючим обов’язків голови Комісії М.І. Бойко, а також визначити до чиїх функціональних обов’язків (із заступників Голови Комісії) входить виконання обов’язків Голови у разі його тимчасової відсутності, не надається можливим.

Додатково повідомляємо, що у ході перевірки виявлені інші порушення законодавства про працю.

За результатами перевірки в.о. голови Комісії внесено припис на усунення виявлених порушень законодавства про працю.


Начальник відділу контролю за
додержанням законодавства
про працю

І.ВаслиенкоТелеглядацька асоціація батьків України
 • Кращі фільми для всієї родини • Кращі телеканали для всієї родини

  1. 1+1

  2. СТБ

  3. Інтер

  4. ICTV • Кращі кінотеатри для всієї родини

  1. Мережа кінотеатрів "Планета Кіно"

  2. Мережа кінотеатрів
  "Multiplex" (м.Київ)

  3. Розважальний комплекс «Dream Town» (м.Київ)
 •  УВАГА!  

  Шановні батьки! Просимо Вас у випадку виявлення фактів порушення законодавства України покликаного захищати суспільну мораль, або права неповнолітніх глядачів, слухачів, терміново звернутись до нашої організації із підтверджуючою інформацією (фото-відео зйомка, квитки кінотеатрів, запис телевізійних та радіопередач, тощо). Від Вас залежить європейський вибір, демократія, законність та майбутнє Української Нації. Майбутнє наших дітей в наших руках.


  Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Організація може не поділяти думку авторів. Організація залишає за собою право редагувати надані матеріали.

  Публікація в інших виданнях матеріалів рубрик "колонка Максима Ростоцького" та "Фотогалерея" можлива тільки за умов погодження з автором.

  При використанні матеріалів сайту посилання на нього є обов’язковим.


  © Телеглядацька Асоціація Батьків України, 2004—2006
  Контакт: info@tabu.org.ua

  Створено: Addesign.com.ua, 2006
                                                                  META-Ukraine